Bostancı Seks Aşığı Emel.

Merhaba beyler. Adım Emel, 27 yaşındayım. Siz seks düşkünü beylere ulaşmak maksadıyla burada bulunuyorum. Çeşitli fantezilerle sizleri derinden etkileyecek ve aklınızı başınızdan alacağım. Sizi olduğunuz gibi geri döndürmeyeceğimi bilmelisiniz. Yanıma dipdiri gelen bir beyefendi, halsiz ve bitkin bir şekilde yanımdan ayrılır. Bunun sebebi tüm enerjisini resmen emecek olmamdır. Boyum 1.67 ve 56 kiloyum. Şahane fiziğe sahibim ve vücut ölçülerim oldukça çekici vaziyettedir. Kendime olan güvenim çoktur ve bu güveni boşu boşuna edinmiş değilim. Tabi zamanla insanlarla tanıştıkça ve kaynaştıkça, artık eğriyi doğruyu biliyorsunuz.

Anadolu yakası tüm bölgelerinde görüşmeler yapıyor ve sizleri en iyi şekilde eğlendiriyorum. Bir bakıma benimle adeta bir terapideymişsiniz gibi hissedersiniz. Çılgınca sevişmeler ve çarpıcı fanteziler için beni mutlaka görmelisiniz. Benimle bir kez bir araya gelmeniz bile yeterli olacaktır. İlişki sırasında kullandığım türlü oyuncaklar bulunmaktadır. Bunlardan erkeklerime en haz vereni anal tıkaç oluyor. Kendime çok yakıştırıyorum ve ilişki sırasında kullanmaktan büyük zevk alıyorum. Yoğun ve seks dolu bir gece için elimizde birçok enstrüman olacak merak etmeyin.

Seks konusunda çok bilgiliyim. Bu kaşar olduğum anlamına gelmez. Çok seçiciyim ve titiz bir kadınım. Görüşeceğim beylerde bazı özellikler ararım. Bunlardan ilk olanı kondisyondur. Kilolu ve hantal beylerle görüşme yapmıyorum. Kamyonla para dökseniz benimle bir dakika dahi yan yana duramazsınız. Sakın beni yanlış anlamayın. Asla kibirli bir kadın ve kendini beğenmiş biri değilim. Dediklerim tamamen özel ve şeffaf isteklerimdir. Erkeğin kondisyonlusunu isterim. Bir şeyler sunacaksam ve hizmet edeceksem. Bu hizmeti ciddi anlamda hak edecek birisi olmalı bu kişi.

Değişik seks oyuncaklarım arasında kırbaç ve seksi malzemelerde bulunuyor. Bunları şimdi burada sayamasam da verdiği zevklerden bahsetmek isterim. Mesela özel jellerimle daha zevkli ve doyurucu bir seks fantezisini benimle geçirmiş olacaksınız. Türlü çılgınlıklarınızı benimle paylaşmaktan lütfen çekinmeyin. Sonuçta ben sizlere hizmet etmek üzere görüşmeler yapıyorum ve bu sizin hakkınızdır. Yoğun ve doyurucu seksten yanayım. Rol yapan ve sahte orgazm taklitlerinde bulunan kadınlardan değilim. Ne hissediyorsam onu yansıtırım ve iki katı zevk veririm.

Yani eğer erkeğim bana zevk verebiliyorsa iki katı zevki ona yaşatacağımı garantilemiş sayıyorum. Yaşamış olacağınız tüm pozisyonları ve en zevkli fantezileri bir kenara bırakıp benimle yeni bir seks günlüğü oluşturmalısınız. Bunu başaracağıma inanıyor ve sizleri kendime adeta hayran bırakacağımdan emin olarak bunları yazıyorum. Gördükleriniz ve tecrübe ettiklerinizden sonra birlikteliğimizin hiç bitmemesini ve zevkten dört köşe olduğunuz için adımı sayıklayacağınızı söylemek istiyorum. Tutkulu ve hazzı en doruklarda yaşatmasını bilen harika bir kadınla karşı karşıyasınız.

Anadolu yakası escort bayan olarak görüşmelerimi sadece otellerde yapıyorum. Kendi yeriniz bulunuyorsa ve rezidans daire ise severek gelir ve hizmetlerimi hatta en güzel sunumlarımı misafiriniz olarak da yapabilirim. Beni bir daha buralarda göremeyebilirsiniz, denk gelmişken bu fırsatı kaçırmayın ve hemen kendinize benimle bir buluşma ayarlayın.

Yorum yapın